Jdi na obsah Jdi na menu
 


Budoucnost

13. 11. 2010

Mé úžasné děti, kdybyste věděly, co je před vámi, byly byste v úžasu po celý čas a těšily byste se na všechna ta nová dobrodružství. Není před vámi nic menšího než celá budoucnost. Bude to budoucnost taková, jakou si ji vytvoříte a tu pak budete prožívat tak dlouho, jak budete chtít. Sotva vyrostete z jednoho hřiště, budou pro vás připravena další a další; další školy a výuková místa a prostory pro vaší realizaci. Budete moci jít dále, anebo si také budete to všechno, co jste zde prožili, moci zopakovat. Není to úžasné? Vlastně budou otevřeny všechny možnosti dalšího postupu, včetně nejvyšší seberealizace. Jaké jsou vaše touhy? To bude základním znakem k vašemu roztřídění a další cestě. Někteří zatouží jít ke hvězdám, ke vzdáleným civilizacím, žít tam a prožívat tamní realitu. Mnozí z vás, kteří toto čtete, se stanete učiteli, vzhledem ke zkušenostem, jež jste na Zemi získali. Možná budete pro změnu vy pomáhat méně vyvinutým civilizacím a vést je a zároveň se tímto sami učit. Anebo bude vaším cílem nejvyšší božská realita a Boží království.

Jste cenní a pro mnoho bytostí jste mystérium. Zatímco někteří vás považují za barbary, ti na vyšších úrovních cítí, že ve vás je něco neobyčejného. Snaží se to odhalit. Ti moudří vědí, že vesmír s vámi má jedinečný záměr. Jsou fascinováni vaším vývojem a čekají, co se z vás vyvine. Možná sami netušíte, kdo jste, kdo se ukrývá pod maskou vašeho těla. Vaše masky budou v blízké době strženy. Poklad, který ukrýváte, bude odhalen. Bohové si do vás uložili poklady, učinili vás ke svému obrazu. Přechováváte v sobě směsici božských vlastností a učíte se s nimi zacházet. Tvořit realitu je jedna z nich. Byla vám poskytnuta maximální svoboda, abyste se mohli podle libosti vyjádřit. Teď celý vesmír napjatě čeká na výsledky. Co vznikne z odvážného a nebývalého experimentu? Stanou se lidé bohy své planety? Bude nalezena rovnováha a modus vivendi pro všechny boží aspekty? Mýlí se ve vás vesmírné bytosti?

Procházíte obdobím, které lze připodobnit završení určité etapy školní výuky. Většina lidí může být na úrovni školky či jeslí a teprve začínají dělat první krůčky. Někteří již udělali první kroky a rozhlíží se po světě, skutečně se začínají vědomě učit. Malé procento lidí se již stává dospělými. A pak jsou zde takoví, kteří už stihli vystudovat střední školu i univerzitu! Na planetě Zemi je v tuto chvíli široké spektrum duší na různých stupních vývoje. Vedle mladých dušiček jsou zde velcí duchovní mistři, velmi vyspělé bytosti, skuteční učitelé celého vesmíru. Je to nádherná podívaná a pro vás nedocenitená škola. Staří se učí od mladých a mladí od starých. Vyspělé duše se učí být učiteli, vůdci a učí se vést druhé k pravdě a ověřují si na nich, co se sami naučili, pozorují mladé a poučují se z jejich chyb. Mladí mají neobyčejnou šanci být v bezprostředním kontaktu s mistry a to je pro ně maximálně blahodárné a posunuje je to nesmírně vpřed v jejich vývoji. Země je neobyčejné místo.

Celý život jste pod tlakem sil, které vámi posunují sem a zase tam. Často to způsobuje nepříjemné události, pohromy, náhlé či pomalé změny. Vesmír vám nedopřeje oddychu a nenechá vás nehybnými a strnulými. Různé božské aspekty v podobě bytostí o vás bojují a snaží se posílit ve vás svůj aspekt. Spolu s tím vám dávají i část sebe, ale také si berou část vás samých. Dostanete zajímavé dary, ale nebudete-li znát míru, můžete jimi být také uplaceni a koupeni. Vy musíte vědět, že nadvláda jakéhokoliv aspektu povede k destrukci, tedy snaze o nabytí rovnováhy. Rovnováha. To je, co se snažíte celou historii nalézt. Někdy vítězí jedna strana, někdy druhá, ale skutečné vítězství bude v usmíření a harmonické spolupráci. Je mnoho aspektů božích, z nichž jste složeni. Jste boží děti.

Co se rozhodnete tvořit? Co budete tvořit, to budete prožívat. Vaše frekvence vás roztřídí. Jste připraveni stvořit svůj vesmír? Připravujte se již teď, protože vaše současná rozhodnutí povedou k budoucím rozhodnutím a je dobré být připraven. Brzy nastane vhodná konstelace dávající nesmírné urychlení. Taková konstelace, která dokáže překlenout nesmírné vzdálenosti. Pohrávejte si s časem. Když hovoříme o budoucnosti, kdy budete cestovat vesmírem a zdokonalovat svá těla i duše, může se jednat o miliony či miliardy let. K čemu vám jsou představy tak vzdálených časů? K čemu vám to všechno tedy vlastně povídám? Milion let nemusí trvat až tak dlouho, když dokážete smršťovat čas. Vlastně to může trvat malou chviličku. Budoucnost nemusí být zas tak vzdálená. Když učiníte skok ve svém duchovním vývoji, můžete to chápat také tak, že se posunete o kus v čase. Láska dokáže ohýbat časem a smršťovat prostor. Vlastně je vše dosažitelé z vašeho výchozího místa.

Zatím vás drží při zemi celková úroveň vědomí na planetě, což je určitý záměr. Probíjejte se vzhůru k nebesům a nezapomeňte na ostatní, podělte se s nimi o svou pravdu, o své poznání a dejte šanci se odpoutat i dalším. Čím více rozšířenější bude poznání pravdy, tím lépe všechno půjde. Váš svět stále prahne po světle pravdy. Dopřejte mu ji. Já vám pomohu.