Jdi na obsah Jdi na menu
 


Modlitba za planetu Zemi v čase Probuzení

24. 10. 2011

Povolávám na planetu Zemi nejvyšší Božské energie, aby se zde v Jednu spojily, aby se naplnil osud Lidské rasy, a Nový člověk, jako Fénix z popela, aby zde byl zrozen.

Buď vláda postupně předávána Synu Člověka, který se chápe svého údělu, po dlouhé a temné noci zmatení a zapomnění. Kristovské síly, tolikrát utlačované a zanedbávané, dejte se do díla Tvoření a probuďte v lidech to dobré a božské - zanedbané dědictví.

Jako holubice z nebes snese se Duch svatý a vstoupí na lid, který prozře a pochopí svou úlohu. Je to Bůh, který přichází, skrze člověka se projevit.

Odhoď, žalářníku, své okovy a ty, člověče, vyjdi na vzduch, pozři na světlo, jež ti dosud unikalo. Noc se mění v den neobyčejné krásy. Vem již svou hůl a jdi.

Probuď se, ty spící hvězdo, oklamaná; záře tvá ti byla na dlouhé časy odepřena, ne tak dnes. Bůh-dítě přichází a volá, povolává. Vyslyš jeho hlas.

Nyní já posilňuji to Božské v lidech a říkám: Sjednoť se to, co je Věčné, nový Bůh celistvý ať vznikne; navzdory tmám, ať začne vládnout.

Ochraňujte, síly Světla, to malé narozené dítě, a dovolte mu růst. Nebude již umenšeno a bude vládnout světu, až jednou v Krále Slunce dospěje.

Buďte probuzeni, Synové a Dcery, hlasem volajícího; on přichází a věští velkou změnu. V tom hlase je láska a ta dotýká se srdce; jako pohlazení, jako svěží voda, obnovující sílu.

Probuďte se ze sna

a přijměte poutníka z nebes.

On dovede vás domů.