Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře, vzkazy

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Vtípky nebo výdělečná činnost

(Hvězdička, 8. 11. 2011 17:38)

Váběr peněz byl zrušen. Na krátkou dobu. Nyní už jsme opět u výdělečné činnosti. Ano, člevěk by rád vydělal i na slovu Božím.http://www.duchovniinstitut.estranky.cz/clanky/prispevky--dary.html
Pokud si přejete podpořit činnost institutu nebo vyjádřit vděčnost za informace FUJ!

Re: Re: Re: Vtípky nebo výdělečná činnost

(Ladislav, 8. 11. 2011 18:59)

Také tě mám rád, Jesoah:)

Re: Re: Vtípky nebo výdělečná činnost

(miska, 8. 11. 2011 17:42)

Výber peněz zrušen na dobu určitou. Opět peníze Ládínek vybírá a vesele za informace o Bohu. Fuj Ládo, styd se. Informace o Bohu a ještě za peníze??
Pokud si přejete podpořit činnost institutu nebo vyjádřit vděčnost za informace
Naleznete v sekci další..přízpěvky a dary

Re: Re: Re: Vtípky nebo výdělečná činnost

(Ladislav, 14. 11. 2011 10:59)

Jestli je vybírání peněz na provoz stránky tak špatné, tak tedy nabízím, že budu dávat peníze tomu, kdo o ně požádá.

Re: Re: Vtípky nebo výdělečná činnost

(Hvězdička, 13. 11. 2011 23:49)

Nechápu,jak zrovna ty můžeš někoho soudit za to, co je a není správné,Ládo. Ty, který jsi "mesiášem" či vlastně prorokem bys neměl takto soudit a vystavovat na obdiv dílo druhých s podtextem výsměch a arogance. Nauč se učit se ze svých chyb a to, čemu se naučíš začni učit druhé. Až jednoho dne přijdeš na to, jaké chyby děláš, budeš umět sám sobě odpouštět a pak i druhým. Vezmi si k ruce knihu, která by ti měla být svatou a čti si ji. Vím, že už tam mnoho původního textu nezbylo, ale každý pozná, který text je ten pravý, původní. Pomůže ti to ve tvé cestě. Vzhledem ke komentářům, které zde čteš by ti už mohlo být jasné, že lidé v Boha věří a ví o jeho existenci. Přesto jim píšeš, jak Boha již neznají, ani mu nevěří. Prosím tě jen o jedno. Neurážej takto lidi.Nejsou to hloupoučká zvířátka, za které je máš. Vědí o Bohu víc, nežli ty. Oni ho totiž cítí. Oni ví, že Bůh je ten, který jim může pomoci. Pouze lidé, kteří jim oznamují to, jak v něj nevěří je tímto odrazují. Po takových textech se lidé zákonitě musí obávat každého, kdo o Bohu bude jen slůvkem se zminovat, nebot se budou obávat, zda nehovoří právě s tím falešným, kterých již přišlo a dochází mnoho. Bůh musí být v jádru člověka a všeho živého i "neživého" jediným, koho se obávat netřeba. Bůh nepotřebuje prostředníky s dedukcí Jeho slov. Věř mi. Bůh ví, co má dělat. Bůh nemusí žádat nikoho o prostřednictví Jeho slov. Nebot On jest všemohoucí a všudypřítomný. Proto tě žádám, zaměř se na svůj život a uč se životu mezi lidmi a s lidmi. Nepovyšuj se nad nikým, nebot každý jest si roven před Bohem i před jinými bytostmi. Pakliže na toto nepřijdeš, lidé se začnou bát. Slova toho, kdo jest na oko beránkem člověka ani jinou duši neoklamou na dlouhou dobu. Jak sám vidíš, lze takto klamat jen chvilku. Do doby, než sám sebe nazveš.....Já jsem Světlo a stávám se zářivým

Já jsem Syn Slunce a nabývám věčnosti.

Já jsem Energie, která byla na počátku.

JÁ JSEM STVOŘITELEM BOHŮ

Vážně, alespon malinko popřemýšlej, jestli jím jsi nebo ne a jestli lidem přinášíš dobro či strach z Boha či zlo či něco jiného. Hlavně popřemýšlej, zda nelžeš ne lidem, ale sám sobě.

to bolí

(Auvajs, 13. 11. 2011 23:27)

fakt bolí číst to, tydle články. Dokonce tam píšete otázky bohu a sám odpovídáte.Kdo vám dal právo takle psát? Ježíš byl bude a je jenom jeden.Myslim,že psychiatrie vám to jistí.Byl jste někdy u něj?Na kafi, na pokec?Asi ne,bo by ste tu nepsal takový satanizmi.kdyby se ti zjevil bůh nebo ježíš,bys měl naděláno v kalhotech a bál by ses ohně z pekla.Jenomže bůh peklo nemá a to je to.To je jak s těma nepřispůsobivejma.Taky jim socijálka furt otpouští a dává jim dostatek všeho,žejo.Jenomže ta socijálka se jednou naštve a prachy jim nedá.Bohovi taky jednou ta trpělivost dojde a klid ti nedá.Pak budeš čumět až se naštve.Bych chtěl vidět ty tvoje voči kdyby se ti bůh ukázal.Myslim ze bys ani nepřemejšlel nad cestou na záchod.

mnoho spasitelů

(Marie, 29. 12. 2010 9:26)

Bible varuje, vyvstanou falešní mesiášové a falešní proroci, dávejte pozor at vás nikdo nesvede. (A toto se má dít před Druhým příchodem) Doporučuji: Žena s alabastrovým džbánkem od Margared Starbird, Marie Magdaléna- Svatá Nevěsta od Tau Malachi, Mária Magdaléna- Bohyna z evangelií od Margared Starbird (pouze ve slovenštině), Mária Magdaléna, Nevesta v exile od Margared Starbird,( pouze ve slovenštině)Jsou to velmi kvalitní knihy a odkrývají staletý závoj.(alespon já v to věřím), možná to pomůže i Vám všem.

Re: mnoho spasitelů

(Ladislav, 29. 12. 2010 10:02)

A já říkám: Pro všechen strach z falešných proroků nepřehlédněte ty pravé.

Re: Re: mnoho spasitelů

(titan, 11. 11. 2011 17:15)

Je to nemožné. Žiadni totiž neexistujú.
Už len vy máte kompetencie sa o tom vyjadrovať!, keď nechcete diskutovať tak čušte pod perinou. Ešte raz Vás nachytám...

čistší vibrace

(jasněnka, 28. 10. 2011 22:42)

To co tu člověk čte je trochu k pousmání, ale proudí z toho pozitivní energie, dobré přání, tak to beru jako cvičení mysli, která je většinu času lapena v egocentrismu. Mesiáštví sice vždycky zavání, ale na druhé straně nám připadá zcela normální do sebe nepřetržitě hustit a věřit zavádějícím, zjištným a etice zcela odporujícím masírkám médií, vyvolávajících v našich myslích chaos, strach a hrůzu (viz. smrt M. Kaddáfího, která je symbolem současné zvrácené morálky lidstava)... tak proč se trochu neosvěžit jinými dimenzemi ducha? Žádný bůh mimo nás neexistuje, jsme to my, co vytváříme dobro a zlo v každém okamžiku....... hodně štěstí Láďo

hrůza

(miska, 24. 10. 2011 13:54)

to je strasny, co to tu ctu. Je to jak od nejakeho svudce, co zene vsechny lidi do zahuby. Ja na rozdil od tebe na Boha verim a tohle vsechno, co tu ctu je urazka Boha. Slibujes lidem blahobyt ve spojeni s Jezisem. Ze se nestydis! Za tohle by meli zavirat pro kacirstvi. Bible pise uplne neco jinyho. Nikdy neuverim nekomu, kdo pise tak, jakoby bible lhala. FUJ!

Bůh..? Pláči

(Hvězdička, 6. 9. 2011 11:25)

Dne 17.5. jsem muži, který svými slovy píše a dělá ze sebe Boha psala výtku. Opravdu stále pláči nad jeho slovy. Jelikož se mi toto nelíbí, zde je důkaz, že jsem mu to psala v emailu:
Ahoj Láďo
tady vůbec nejde o tvé psaní přeci. Na Tvé stránky se dívám často. Můj postup je ale u konce. Popravdě se u mě ani o postup nejednalo. Tvá slova jsou psána jako slova přímo Boha. To jediné se mi nelíbí. Jinak píšeš krásně. Škoda jen, že to nepíšeš tím způsobem, že toto je slovo Boží. Člověk by ve tvém textu mohl někde nalézt chybu a od Boha by se mohl s nedůvěrou odvrátit. Myslím, že toto si sám nepřeješ. Ano, jsem ochotná pomáhat Ti ve tvém poselství, ale jménem Boha samotného nebudu jednat. Nemohu. Mohu Ti pomoci člověka o Bohu a jeho lásce a úmyslech informovat. Můžeme se nějak dohodnout. Ano.

odpověd:
Máš pravdu, nechci poškodit jméno boží. Vždy když píšu "jako Bůh" je to pro mě náročné a dávám si velmi dobrý pozor na to co píšu. vím, že to, co píšu není přesné, je to proto, že jsem své plné spojení na Boha ztratil když jsem přišel do tohoto světa, takže nyní to musím psát podle svého uvážení a je to tak půl na půl ode mě i od něj.raději, pokud nemusím, tak se nevyjadřuji, jestli to je slovo boží nebo ne. jednodušší je vyjadřovat se vlastním jménem, to není o nic horší,to dělám většinou. Takže-ano, pojďme hovořit k lidem a dávat jim dobré poselství, velmi se na to těším, když to bude možné. můžeš se mnou psát na Duchovní institut. napiš co cítíš jako pravdivé, tak jak si představuješ že by to mělo být. jestli máš nějaké jiné nápady, tak řekni.možné je vše.

Dodnes tak neučinil i po domluvě. Stále píše,jakoby byl bůh,ačkoliv z jeho činů vychází najevo,jakým bohem asi je...

Re: Bůh..? Pláči

(Ladislav, 6. 9. 2011 18:28)

Ale hvězdičko, co je psáno "jako Bůh"? Vždyť teď jsem psal většinou za sebe. Píšu různými způsoby a už jsem opatrnější než dříve. Odhlédni od osoby, tady jde o slova a poselství. O těchto věcech nemáš mluvit veřejně, je to osobní záležitost... :(

Re: Re: Bůh..? Pláči

(Hvezdicka, 6. 9. 2011 23:09)

Slova, tykajici se Boha nikdy nejsou osobni. Pokud se o Bohu rozmlouva, neni usi,kterym by mela byt slova o Nem utajena. Jako ten,ktery o Bohu pises a jako ten skrze nehoz Jediny vsemohouci promlouvati by mel tuto skutecnost jiste znas a a tvuj smutek z meho psani byl jen omylem zrejme z unavy z predesle probdene noci

Re: Bůh..? Pláči

(Ladislav, 6. 9. 2011 19:35)

Přesto jsem rád, že jsi se zase ozvala, vždycky jsem rád, i když to může být kritika. učím se, co je vhodné a co ne a co si dovolit, asi je potřeba o tom hovořit.

Re: Re: Bůh..? Pláči

(Hvezdicka, 6. 9. 2011 23:05)

Jsem velice rada,ze to tak beres. Buh je ten,ktery vzdy promlouva ke vsemu,co stvoril. Pamatuj vsak,ze promlouva ke kazdemu zvlast. Ke kazdemu, kdo o jeho slova stoji i nestoji. Vsak na kazdem zvlast zalezi, yda jeho slova chteji ci nechteji slyset. Omlouvam se za diakritiku,nepisi ze sveho pc.

Bůh

(Pavel, 2. 9. 2011 22:27)

Píšeš zde o Bohu a chceš zaplatit za zprostředkování odpovědi mysliš že toto je vůle Boha no asi ne.Nechápu jak můžeš psat jako by si byl bůh nemaš vědomosti ani právo tak mluvit uvědom si že jsi člověk a jednej tak, píšeš že Vyjadřovat slovo Boží náleží mistrům, je to výsledkem dlouhodobé práce, jaké zaplatit si za to nejsem si z tvých slov ani jist na kterého boha se odkazuješ.
Mluvit slovo Boží je konečným potvrzením našeho splynutí v Já v tobě a ty ve mně. Timto si říkáš že jsi vice než ostatní

Re: Bůh

(Ladislav, 5. 9. 2011 20:50)

Zatím na Otázky a odpovědi nebyly žádné stížnosti, jestli k tomu bude mít více lidí námitky, mohu tuto možnost zrušit. Nechci se vyvyšovat.

Zdravím

(Tomáš, 18. 8. 2011 13:30)

Autore těchto stránek,ty jsi dobrej mimoň.Stačilo mi abych si přečetl že Ježíš je něco jiného než starozákoní BŮH JAHVE.
Budu se za vás modlit:)

Re: Zdravím

(Cat, 1. 9. 2011 21:29)

Proč píšete Zdravím, když nezdravíte, ale urážíte? Ale u dnešních pseudokřesťanů nic překvapivého. A komu tykáte, krávy jste s autorem nepásl. To jste byl ještě dávno někde úplně jinde. Když se Ježíš modlí Abba, Otče, modlí se snad sám k sobě, vy inteligente? Když prosí, aby nemusel pít tento kalich, trpí snad samomluvou? Ježíš žije v jednotě s Otcem, ale směšování osob Trojice je blud. Udělal jste ze sebe pako neobyčejné, bez cizí pomoci. Modlete se za sebe. Halelujah.