Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře, vzkazy

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jsem žena.

(Hana, 4. 1. 2011 16:28)

Doporučuji všem ženám si přečíst knihy :Jsem žena od Galiny Šerevovové, napsala asi tři. Je tam krásně vysvětlen rozdíl muže a ženy z energetického pohledu, kde chybujeme a jak si škodíme, pokud se chováme jako muži a muži jako ženy. Pak máme role smíšené a mizí přitažlivost. Proč máme nosit ženské oblečení, starat se o děti a inspirovat muže. Většinou je ženská energie potlačena, zablokována, ale - každá může být Bohyně. Máme zde na Zemi spousty metod, které nám mohou pomoci se plně projevit jako ženy a vytvářet láskyplné prostředí a vzájemně se doplnovat.

Nepodepsané články.

(Hana, 1. 1. 2011 19:31)

Děkuji za články, které nejsou podepsané. Každé slovo je pro mne Perla, jsem plná úžasu. Dává mi to sílu a klid, nedovedu ten pocit vyjádřit slovy. Tohle jsem si dlouho přála, aby někdo opravil chyby psané tisíce let a vnesl světlo a jasno do dnešních učení. Chci si to vytisknout a stále číst, jako Nové svaté písmo. Přeji Vám všem do Nového roku mnoho světlých myšlenek a lásky.

komentář k článku Kristus

(Marie, 28. 12. 2010 11:53)

Dobrý den, pane Zelenka. Myslím, že se rodí nový messiáš, ale určitě nebude větší než Kristus, bude to opět on, jeho duše a možná i s jeho ženskou polovinou.( pozor na falešné- rozlišovat srdcem a intuicí) Také i mě připadá, že to u vás zavání něčím jiným, doporučuji hodně se energeticky čistit-láskou. Pro čtenáře: je dobré se zamyslet nad situací ve světě. Každý se dnes bojí roku 2012.. a co se má stát..a věřte mi, když sleduji dnešní svět, co lidé dělají, jak morálně jsme klesli a do čeho všeho strkáme prsty proti přírodě, už se na to ani nemohu dále dívat - je to do nebe volající. V bibli stojí nezabiješ, je tím myšleno vše živé... Jakým právem rozhodujeme, kdo je v lese škodná a pak je střílíme, abychom si mohli nacpat naše tlusté pupky.. i zvířata mají právo na život i ony mají hlad, jsou smutná, zraněná..Psům kupujeme oblečení a vozíme je k lékaři a ty ostatní zvířata??? Lidé nemají rozum.Chodíme do práce, abychom si mohli kupovat umělé věci, nezdravá jídla, trávíme čas zavřeni v halách a pak bytech, stromy kácíme a dáváme si slunečníky a pak si jdeme jablko koupit, protože listy a stromy dělají nepořádek... jsme blbý a blbější. Jsme vyspělí pouze technicky jinak celá naše kultura upadla, země nekvete...Už i v alternativních metodách se učí přijímej vše i to špatné... to já nikdy nebudu, je potřeba rozlišoval dobré a špatné, vědomě se rozhodovat pro cestu dobra..a to rozšiřovat , vysílat pozitivní emoce, lásku ke všemu .. v bibli není reinkarnace a to je zřejmě chyba, lidé pak nemohou pochopit božskou spravedlnost, že jsme zde jako ve škole 1.2.3. třída, učíme se a postupujeme. Bůh stvořil muže a ženu jako podobu svoji, mají tvořit jedno tělo a být spolu a ani církev není vyjímkou, tak kde je papežka??? nebudeme si vytvářet modly.. a lidé rozřežou živý strom a udělají sošku Krista a tu uctívají..tak tohle neučil, tak by to asi nechtěl.. Boha uctíváme ve všem živém, obdivujeme krásu, kterou stvořil. Bůh je jenom jeden a je ve všem, Kristus byl jeho syn.

KNIHY HOVORY S BOHEM 1,2,3,

(Pavla, 5. 12. 2010 0:22)

Tyhe stránky mi silně připomínají knihy Hovory s bohem a to z toho důvodu, že jsem zde našla přesné citáty z těchto knih. Přečtěte si je. Zdař Bůh!

Tyto stránky zavádějí čtenáře na scestí.

(horsahore@gmail.com, 25. 9. 2010 0:23)

Snad z neznalosti, snad záměrně slouží temnu. Pryč odsud.

Re: Tyto stránky zavádějí čtenáře na scestí.

(Ladislav, 17. 10. 2010 16:20)

co je na těchto stránkách temného? Mluví se tu přeci o Bohu a lásce... myslím, že se mýlíš

Re: Tyto stránky zavádějí čtenáře na scestí.

(Petr, 17. 10. 2010 17:47)

Myslím že každý, kdo hovoří o Bohu a o lásce, nikoho na scestí nezavádí. A tyto stránky to činí.

O temnu se zmiňuješ pouze ty :)

Re: Tyto stránky zavádějí čtenáře na scestí.

(Ortek, 26. 11. 2010 19:35)

Nevím z čeho tak usuzuješ, ale modlím se za tebe, aby jsi i TY pozval Boha do svého srdce a učinil se tak šťastnějším. Pak teprve poznáš co je TMA a co je SVĚTLO. Bůh tě miluje a zve tě k sobě.

Skutečně Duchovní institut

(Ortek, 26. 11. 2010 19:30)

Vážím si odhodlání autora těchto stránek a věřím, že myšlenky zde uvedené jsou skutečným Božím slovem. Jsem smutný nad skutečností, že právě v těchto rozhodujících dnech je stále ještě velké množství těch, kteří se od Boha odvracejí a hledají své uspokojení ve zlatých pozlátkách tohoto světa. Kéž i oni prohlédnout a přijmou Boha do svých srdcí.

Poďakovanie a podpora

(RomanB, 23. 10. 2010 14:30)

Ďakujem, že ste. Stotožňujem sa s názormi, ktoré som si prečítal na tejto stránke. Myslím si, že treba podporiť takéto myšlienky a posúvať ich ďalej svojmu okoliu. Je najvyšší čas, aby ľudia prišli na to kým sú, kam patria, prečo sú tu práve teraz a čo je ich poslaním- pozdvihnúť našu matku Zem a zároveň ostatných ľudí na inú kvalitu vedenia a bytia. Budem vám v tomto držať palce a snažiť sa šíriť tieto myšlienky ďalej..

Re: Poďakovanie a podpora

(Ladislav, 18. 11. 2010 21:07)

I my děkujeme za milý vzkaz. Vždycky to potěší, když někdo vyjádří vděčnost za práci, kterou děláme. A práce je ještě hodně...

poděkování

(Ála Š., 23. 9. 2010 21:02)

S respektem a důvěrou vstupuji na tuto téměř posvátnou půdu, abych autorovi těchto stránek vyjádřila poděkování za duchovní poklady, které nám zde předkládá. Znám jej osobně a vnímám, že za poslední období jeho duše učinila veliký skok kupředu. Veliké díky!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4