Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře, vzkazy

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

TEŠME SA NA JEŽIŠA

(Evka, 14. 2. 2011 20:09)

I JA VYJADRUJEM PODPORU TEJTO STRÁNKE A SPOSOBU KOMUNIKÁCIE - INFORMOVANIA .
VEĎ PÁB BOH NÁM DAL SLOBODNÚ VOĽU A ROZUM A JE NA NÁS AKO VYUZIJEME PRILEŽITOSTI.
Vy ste sa rozhodli takto - prečo nie.

VERÍM ZE DRUHY PRICHOD JEZISA KRISTA JE BLIZKO,(a i preto je treba všade svedčiť, hovori o Bohu) JE VEĽMI BLÍZKO A PRÍDE COSKORO, KEDZE SA AKO LUDSTVO V MALEJ MIERE OBRACIAME K BOHU.
ESTE JE CAS MILOSRDENSTVA, EŠTE JE ČAS..

Najskôr JE SMUTNÝ Z TOHOTO STAVU SVETA : vojny, hlad, nezamestananosť, hlavne priahnutie po matérii, majetkoch, hmote a viac a viac a podvod vládne, pedofília v cirkvi-presmutné ..,vytratila sa obyčajná LÁSKA.

K reinkarnácii -osobne verím informácii, ze pôvodne v Biblii zmienka o reinkarnácii bola, vraj do roku cca 600-700, no dnešná Biblia je z istej percent. časti pozmenená.
Mimo iného sa Ježiš pýtal svojich učeníkov a za koho ma máte, za koho ma pokladáte?..
Ale to nemá byť to, čo nás ma rozdeliť, skôr je to na zamyslenie - vieme my, kto, kedy , ako, čo, doplnil, či pozmenil, i keď sa píše, že beda tým čo v nej niečo pozmenia.


Re: TEŠME SA NA JEŽIŠA

(Vladimír, 2. 8. 2011 16:17)

Paní Evko,
píšete zde nesmysly. Žádný druhý příchod Ježíše se konat nebude! Ježíš, kterého lidé brutálně umučili k smrti, už opravdu na Zemi nepřijde! Vzbuďte se! Neměla byste zavádět hledající na scestí nebo špatně dopadnete.

Re: Re: TEŠME SA NA JEŽIŠA

(Marie, 10. 11. 2012 15:00)

Vladimíre, zapomínáte na reinkarnaci i Ježíš byl člověk a plnil své poslání, ta duše se opět zrodí a přijde, nebo je již zde, pouze se do toho probudí. My máme ale žít lásku, bylo to jasně vysvětlené...myslet na dobro všech ...ne jen své. Ježíš přijde, ale bude mít nové jméno v této reinkarnaci, přijde i se svojí partnerkou....pak nastane změna. napadlo vás někdy, že by to mohla být ta samá linie od Adama a Evy...linie jeho a její duše...

Kristus

(Marie, 28. 12. 2010 15:31)

Četla jsem ostatní články, jsou hezké. Tak se omlouvám za kritiku k článku Kristu, jen se mi nelíbilo, že říkáte, že se zrodí mocnější spasitel než byl on, asi jsem to špatně pochopila.Článek vánoční předsevzetí je nádherný. Děkuji vám.

Re: Kristus

(Ladislav, 28. 12. 2010 18:44)

Nic se neděje, asi jsem to napsal nejasně. Není nikdo větší nebo mocnější ze stvořených než Kristus, to jsem neříkal, že je. Ježíš byl jednou osobou, nyní však přichází mnoho Ježíšů. Lidé se stanou svými spasiteli a Kristy, tím to bude jiné.

Re: Re: Kristus

(titan, 12. 11. 2011 20:05)

To ako všetci? Prečo sa o tom vôbec vyjadrujete? Ja som Vám nedovolil, aby ste tu tárali dve na tri. Už som Vám hovoril, aby ste toho nechali. Nie len z chleba sme živí, ale aj z chleba. Kľudne choďte ďalej robiť satanovi děvku. V tejto funkcii budete užitočnejší.
Už neberte to slovo prosím do úst.

Re: Re: Re: Kristus

(Cardas Jan, 30. 1. 2012 20:37)

Ač opožděně, nemohu nezareagovat: jestliže hodnotíte práci autora těchto stránek jako službu hodnou "satanovy děvky", pak pod jakou autoritou vystupujete vy? (psáno úmyslně s malým "v") Jako zamrzlý katolík, neschopný jakéhokoliv nadhledu, nedejbože alternativy duchovního vývoje? Či jako hospodská šajba spjatá s minulým režimem a nyní ku stáru (neschopná úvahy) si chce vylepšit skóre? A pokud je C správně, pak svou práci děláte dobře, sedl jsem vám na lep:-)).

Re: Re: Re: Re: Kristus

(titan, 12. 3. 2012 18:54)

Ospravedlňujem sa pánovi Ladislavovi. Bol to skrat a nepochopenie z mojej strany.

Píšete dobře..., tedy: pro mě dobře:-)

(Cardas Jan, 30. 1. 2012 20:09)

Vaše myšlenky znám z jiných pramenů a většina z nich na mě působila jako osvěžující podpora. A i když některým Vašim náhledům či postojům plně nerozumím (tělo je omezující a duše rozdílného stáří), děkuji Vám za Vaše články, mnohé jsem si zkopíroval. Je škoda, že již dál nepíšete - ovšem s ohledem na níže uvedené ataky se tomu příliš nedivím. Tak se mějte pěkně a nezatrpkněte; v tuto dobu je tu spousta dušiček a každá hledá tu správnou parketu pro zviditelnění toho svého jedinečného "JÁ" :-))

: )

(mm, 8. 1. 2012 17:52)

přiznám se že jsem z těch textů tady trochu zklamán ... pamatuju od tebe lepší ... třeba jak si bojoval s bohem: "měl křídla a v ruce držel hořící meč ... zabil jsem ho" ho ho ho : ) trochu akce ... tady je to jen samý žvanění o nějakým teplým světle a odkazy na proroctví tobě podobným ... a čekání na vánoce ... škoda

Channeling

(Člověk, 20. 12. 2011 2:00)

http://www.odkrytepravdy.cz/clanky/slovnik/channeling.html

Falešný

(Jesoah, 27. 11. 2011 15:21)

Nestačím se divit. Mesiáš opět potřebuje peníze. Zřejmě bude uplácet Boha v den posledního soudu...? Jak můžeš učit lidi o Bohu a slovu Božím a k tomu žádat o peníze? Požádej nadaci, nejprve píšeš, že máš peněz hodně a potom žebráš peníze od těch, kteří se obrací na Boha doopravdy. Víš proč se na něj obrací??? V této době totiž mají hlad oni i jejich rodiny. Potřebují v tomto světě peníze, aby mohli žít, chápeš?? Nebaví je život o penězích a ty. mesiáš, je po nich ještě žádáš. Máš snad v plánu povraždit všechny, kdo by se rádi dozvěděli o Bohu??? Jinak to totiž nedopadne. Chtějí Boha ve svých životech a ty jim ho nabízíš za peníze. Za sprostý úplatek. Tito lidé ti dobrovolný milodar pošlou i z posledních korun v peněžence, protože se těší na spásu. Najdou jenom podpásovku plnou lží o Bohu i Ježíši!!!! a potom spáchají sebevraždu, protože nebudou mít tu poslední dvoukorunu, kterou ti poslali jako díky, za kterou by maličkým mohli koupit alespon suchý rohlík. Jsi sprostota sama. Kdybys opět chtěl tvrdit, že nevíš o co jde, tak to máš nově zde : http://www.chrysalis.cz/cs/

Pravda

(Ladislav, 14. 11. 2011 20:12)

"Budu k vám nějaký čas promlouvat i skrze tyto stránky, kde budu hovořit o věcech, které vás zajímají. Nepokládejte to však za jediný a správný zdroj informací a pravdy, Pravda je ve vašich srdcích, mé děti, a tam zůstane. Nicméně berte mé výroky jako inspiraci a vytvářejte si svojí pravdu v sobě na základě své zkušenosti."

Tak to bylo řečeno úplně na začátku. Mohu v tuto chvíli říci, že jsem si vše, co jsem zde psal, vymyslel. Skutečnou pravdu může každý cítit v sobě. Snad lidé lépe než já znají Boha. Asi jsem je podcenil.

Re: Pravda

(Jesoah Soa Kcha, 14. 11. 2011 21:26)

Na toto mohu zapřísáhnout, že Láda si nevymyslel vše. Nyní nadešel čas jeho uvědomění si a za toto děkuji. Většina z textů zde je psána s nejvyšším vnímáním.Ačkoliv někdo si vnímání ponechá raději pro sebe se strachem v nařčení od nevnímajích se slovy blázen, jiný hrdě vysloví-"já vím, kdo je Bůh". Hrdě proto, že právě on dosáhl takového vědomí, aby mohl říci lidem, co cítí. Nejspíš nepíši tak, jak bych nyní chtěl, nýbrž taková slova se ani napsat nedají. Pokud si ale každý, kdo bude číst Ládovo řádky nezačne číst mezi řádky, nikdy nepochopí pravá slova, která jsou zde psána. Ale na takové vysvětlení bych zde musel mít celou kapitolu. Buď vítán Ladislave!

Hvězdička = Jesoah Soa Kcha

(Jesoah, 13. 11. 2011 23:53)

Nechápu,jak zrovna ty můžeš někoho soudit za to, co je a není správné,Ládo. Ty, který jsi "mesiášem" či vlastně prorokem bys neměl takto soudit a vystavovat na obdiv dílo druhých s podtextem výsměch a arogance. Nauč se učit se ze svých chyb a to, čemu se naučíš začni učit druhé. Až jednoho dne přijdeš na to, jaké chyby děláš, budeš umět sám sobě odpouštět a pak i druhým. Vezmi si k ruce knihu, která by ti měla být svatou a čti si ji. Vím, že už tam mnoho původního textu nezbylo, ale každý pozná, který text je ten pravý, původní. Pomůže ti to ve tvé cestě. Vzhledem ke komentářům, které zde čteš by ti už mohlo být jasné, že lidé v Boha věří a ví o jeho existenci. Přesto jim píšeš, jak Boha již neznají, ani mu nevěří. Prosím tě jen o jedno. Neurážej takto lidi.Nejsou to hloupoučká zvířátka, za které je máš. Vědí o Bohu víc, nežli ty. Oni ho totiž cítí. Oni ví, že Bůh je ten, který jim může pomoci. Pouze lidé, kteří jim oznamují to, jak v něj nevěří je tímto odrazují. Po takových textech se lidé zákonitě musí obávat každého, kdo o Bohu bude jen slůvkem se zminovat, nebot se budou obávat, zda nehovoří právě s tím falešným, kterých již přišlo a dochází mnoho. Bůh musí být v jádru člověka a všeho živého i "neživého" jediným, koho se obávat netřeba. Bůh nepotřebuje prostředníky s dedukcí Jeho slov. Věř mi. Bůh ví, co má dělat. Bůh nemusí žádat nikoho o prostřednictví Jeho slov. Nebot On jest všemohoucí a všudypřítomný. Proto tě žádám, zaměř se na svůj život a uč se životu mezi lidmi a s lidmi. Nepovyšuj se nad nikým, nebot každý jest si roven před Bohem i před jinými bytostmi. Pakliže na toto nepřijdeš, lidé se začnou bát. Slova toho, kdo jest na oko beránkem člověka ani jinou duši neoklamou na dlouhou dobu. Jak sám vidíš, lze takto klamat jen chvilku. Do doby, než sám sebe nazveš.....Já jsem Světlo a stávám se zářivým

Já jsem Syn Slunce a nabývám věčnosti.

Já jsem Energie, která byla na počátku.

JÁ JSEM STVOŘITELEM BOHŮ

Vážně, alespon malinko popřemýšlej, jestli jím jsi nebo ne a jestli lidem přinášíš dobro či strach z Boha či zlo či něco jiného. Hlavně popřemýšlej, zda nelžeš ne lidem, ale sám sobě.

Re: Hvězdička = Jesoah Soa Kcha

(Ladislav, 14. 11. 2011 9:55)

Jesoah, jen píšu, co se mě honí hlavou. Nemusím zde psát, když o to není zájem. To je to nejjednodušší. Ta slova, která jsem zde celý ten rok psal, asi patřila jen mě. Možná jsem je sem neměl psát veřejně, a měl jsem si je nechat pro sebe, jak se to běžně dělá. Učím se... je to určité poučení pro mě. Díky.

Re: Re: Hvězdička = Jesoah Soa Kcha

(Ladislav, 14. 11. 2011 10:52)

Navíc, ať tak či tak, skončil jsem s psaním pro lidi, jak jsem napsal v Posledním poselství. Teď už si píši jen pro sebe. Na vnitřní hlas ať už se každý naladí sám a sám ať ho poslouchá.

Re: Re: Hvězdička = Jesoah Soa Kcha

(Jesoah Soa Kcha, 14. 11. 2011 19:41)

Není to jen pro tebe, toho se neobávej. Psal jsi zde a lidé si to čtou. Je to poznat podle komentářů. At jsou kladné, či záporné-čtou to. Možná jen tyto komentáře by se změnily v plusové, kdybys to takto jako mě napsal někde v úvodu. Aby lidé věděli, že se jedná o pochod tvých myšlenek.

Vtípky nebo výdělečná činnost

(Hvězdička, 13. 10. 2011 12:45)

Tohle je do nebe zvolající. Tys ten, který nadarmo do úst jména Božího bereš. Peníze,dávejte mi peníze. A k tomu vám dám mé číslo účtu. Na fcb po vzoru Jesoah Soa Kcha kopíruješ novou civilizaci. Lživě lákáš lidi k životu bez peněz a válek, ale sám po lidech peníze chceš??? Styd se

Re: Vtípky nebo výdělečná činnost

(Ladislav, 14. 10. 2011 11:34)

Výběr peněz za odpovědi zrušen. Odnyní zadarmo. Hvězdičko, tvá slova a poselství, ať si každý na http://www.facebook.com/jesoah.soakcha přečte sám a udělá si na to názor, zda je to poselství dobré nebo ne.