Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poslední poselství

28. 10. 2011

 prichod.jpg

 

 

 

Ustanovuji na planetě Zemi energie Nejvyššího Boha. Je dokonáno, tak, jak mělo být. Proroctví se naplňuje. Nyní jsem zde přítomen a mé světlo je  dosažitelné pro každého. Vstupte do Království Ducha, vy, kdo toužíte, brána je otevřena.

Navracím se, po dlouhé cestě, kdy jsem sbíral ztracené a spojoval rozdělené. Zažil jsem mnohá dobrodružství a útrapy, když jsem se obětoval pro mé vyvolené. Svedl jsem boj s drakem a zvítězil. Cesta, kudy jdu, je otevřená, a je po ní možno dojít až tam, kam já jdu.

Nebudu již psát další články, mé působení od nyní může být jen přímé. Mohu poskytovat inspiraci, psát však již ne. Porušil jsem již tak dost pravidel, abych pomohl svým dětem, usnadnil jim cestu a učinil ji hladkou. Nyní je řada na vás. Budete muset přemýšlet a činit rozhodnutí, což je něco, co děláte neradi.

Vše potřebné je zapsáno na těchto stránkách, které zde zůstávají k dispozici. Kdykoliv se budete cítit osamělí a ztratíte světlo v životě, můžete se sem vrátit a načerpat sílu z mých slov. Ta slova jsou pravá.

Věřím, že jednoho dne bude význam mých slov pochopen.

Uvidíte mne a pocítíte jako zlaté světlo, které se jakoby rozsvítilo. Když budete chtít být se mnou, přijdu a budu ku pomoci. Lidé už nebudou sami, doba temna skončila. Kristovské energie jsou ukotveny. Dítě se rodí. Je krásné. Ať se o tebe lidé dobře starají, Sluníčko.

Poslední poselství zakončím tím, čím jsem začal před více než rokem. Po dlouhém putování nastává období návratu. Rozednívá se a v dálce září světlo. Budiž zahájena …    Cesta domů.

 

S láskou

 

  Ladislav